Wypoczynek i Turystyka

 
Oferta na rok 2013

Wycieczka po sztolniach w Głuszycy, Walimiu, Jugowicach 7-8 grudnia 2013

Sztolnia RzeczkaZapraszamy na wycieczkę do Głuszycy, Walimia i Jugowic na zwiedzanie sztolni: "Osówka", "Rzeczka" i "Jugowice Górne" 7-8 grudnia 2013. Koszt 90 zł. Koszt wyżywienia we własnym zakresie.
Organizator KS TURYSTA przy ZO ZK we Wrocławiu. W ramach współpracy mamy zagwarantowane 20 miejsc!

Program wycieczki do ściągnięcia tutaj.

Kontakt z ramienia SKPP: mł. insp. Henryk Wójcik tel. 604 159 441; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wycieczka Bieszczady-Lwów 8-13 października 2013

Serdecznie zapraszamy na wycieczkę Bieszczady-Lwów w terminie 8-13 października 2013 r.

Czytaj dalej

Wycieczka do Kopenhagi 19-22 września 2013

Serdecznie zapraszamy na wycieczkę do Kopenhagi w terminie 19-22 września 2013 r. Koszt 600 zł.

Szczegóły do ściągnięcia w programie wycieczki.

Aktualizacja 12.09.2013: są jeszcze wolne miejsca!

Spływ pontonowy 22 czerwca 2013

Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej proponuje zorganizowanie dla członków Stowarzyszenia i rodzin spływ pontonowy po rzece Nysa Kłodzka.  Proponujemy w dniu 22 czerwca 2013 r. (sobota) przepłynięcie pontonami Przełomu Bardzkiego, jednego z najpiękniejszych miejsc Kotliny Kłodzkiej i naszego kraju. Według organizatorów spływów każdego roku z ich usług korzysta kilkadziesiąt tysięcy osób. Spływ jest wyprawą pięcioma meandrami wśród skał wysokich na kilkadziesiąt metrów, lasów dochodzących do samej rzeki oraz łąk. Pontony oferowane do spływu przeznaczone są dla pięciu osób i na tyle bezpieczne, że mogą nimi pływać osoby bez doświadczenia na wodzie, rodziny z dziećmi oraz osoby starsze.

Czytaj dalej

Wczasy: Bułgaria - Złote Piaski

Zarząd SKPP w ramach stałej współpracy z kolegami ze Stowarzyszenia Byłych Policjantów CBŚ ponownie, podobnie jak w latach ubiegłych, proponujemy wakacje w Złotych Piaskach w Bułgarii, tym razem w hotelu „Mak”.

Czytaj dalej

Majówka nad morzem

Oferta wypoczynku na majowy weekend nad morzem.

Uprzejmie informujemy o możliwości wynajęcia domków letniskowych nad morzem w miejscowości Rusinowo - Jarosławiec (zachodniopomorskie). Cena za domek dla policjantów 100 zł za dobę.
Domki 4-5 osobowe z pełnym wyposażeniem, 700 m od plaży.

Czytaj dalej

Wycieczka do Szczawna-Zdroju 26-27.01.2013

Koszt 80 zł. Świadczenia: nocleg w pensjonacie Magnolia w pokojach dwuosobowych, przejazd autokarem, ubezpieczenie NW. Zainteresowani proszeni są o kontakt z Zarządem SKPP.

Program wycieczki do pobrania tutaj.

Czytaj dalej