Życzenia Wielkanocne

Wszystkim moim Przyjaciołom i Tym którzy o tym nie wiedzą a nimi już są, oraz  Ich Najbliższym, z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, w imieniu własnym oraz wszystkich członków Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej, życzę aby święta Wielkanocne wniosły
do Waszych domów wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję, a także życzę wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole, mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym,........

.......... i  znalezienia chwileczki, na wspólne działania na rzecz Nas wszystkich...

Janek Strzeliński
v Prezes Warszawskiego Oddziału
Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej

 

Podziękowania Komendanta Stołecznego Policji insp. Roberta Żebrowskiego

Podziękowania Komendanta Stołecznego Policji insp. Roberta Żebrowskiego

Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Seminarium Inauguracyjne Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi Collegium Civitas

Warszawski Oddział Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej zaprasza do wzięcia udziału w Seminarium Inauguracyjnym Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi Collegium Civitas, które odbędzie się w dniu 6.12.2016 r. w godzinach 10.00–15.00 w PKiN w Warszawie, piętro XII, aula B.

Moderatorem seminarium i jednym z prelegentów będzie członek naszego Stowarzyszenia insp. Piotr Caliński, były komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Czytaj dalej

Członek SKPP Wiceburmistrzem

Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej po raz kolejny ma przyjemność poinformować o publicznym uznaniu dla aktywności naszych członków w związku z powołaniem mł. insp. Roberta Makowskiego, byłego Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie na Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Wołomin w woj. mazowieckim.

Czytaj dalej

Życzenia Wielkanocne

Drogie Koleżanki, drodzy Koledzy!
Spójrzcie na tę słodziutką kartkę:
Baranek jest? – jest!
Zajączek jest? – jest!
Kurczaczek jest? – jest!
Pisanka jest? – jest!
Zieleninka jest? – jest!
Czyli Święta tradycyjne i z kompletem akcesoriów przygotowane!

W związku z tym życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt!
Świąt tradycyjnych – spędzonych w rodzinnym gronie; zdrowia, pogody ducha i optymizmu!
Świąt kompletnych – żeby niczego na świątecznym stole nie zabrakło!

Pozdrawiam wyjątkowo serdecznie

Marek Luty
Zarząd SKPP O/Warszawa

Biuro Warszawskiego Oddziału SKPP

Informujemy, że zgodnie z decyzją Komendanta Stołecznego Policji nadinsp. Michała Domaradzkiego Warszawski Oddział Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej działa już w swojej docelowej siedzibie mieszczącej się w Komendzie Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2, pok. nr 046. Na razie dyżurujemy w każdą środę od godz. 12.00 do 17.00. W innych terminach po uprzednim umówieniu.

Telefon SKPP O/Warszawa: 512 446 808, 22 603 88 68, kontakt mejlowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Adres korespondencyjny:
SKPP Oddział Warszawa
Komenda Stołeczna Policji
ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa.

Zapraszamy serdecznie do naszego Biura.

I Walne Zebranie Warszawskiego Oddziału SKPP

Informujemy, że w dniu 28.10.2015 r. odbyło się I Walne Zebranie Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej.

Czytaj dalej

Porozumienie SKPP z TVP w sprawie wspólnej realizacji edukacyjnych programów telewizyjnych poświęconych bezpieczeństwu

W dniu 28.07.2015 r. zostało podpisane wstępne porozumienie między TVP Warszawa i Stowarzyszeniem Komendantów Policji Polskiej w sprawie przygotowania i realizacji cyklu 10 programów edukacyjnych związanych z bezpieczeństwem.
Porozumienie podpisali: Dyrektor TVP Warszawa p. Sławomir Majcher oraz w imieniu SKPP Prezes Warszawskiego Oddziału SKPP insp. Jan Strzeliński.

Emisja pierwszego programu telewizyjnego planowana jest na przełom września i października br. Zespołem do realizacji tego przedsięwzięcia kieruje mł. insp. Paweł Rybicki z WO SKPP.

Zachęcamy wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia do udziału w przedsięwzięciu, zwłaszcza sygnalizowanie problemów i zagrożeń, które Waszym zdaniem powinny być przedstawione w kolejnych programach.

Czekamy na zgłoszenia oraz propozycje. Zachęcamy do skorzystania z forum dyskusyjnego w zakładce "Dla członków SKPP".