"Aktywni inaczej"
  W tym dziale:  Sylwetki  ♦  Ławnicy sądowi  ♦  Klub Podróżników SKPP  ♦  Grupa Ekspercka SKPP 

ZESPÓŁ PROGRAMOWY

insp. Marcin Brzeziński
mł. insp. Maria Pawęska-Jaremek
płk Robert Bosek
podinsp. Stanisław Krutkiewicz /serwis foto


 

 Wiadomości działu "Aktywni inaczej":

Nominacja do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2020

Członek SKPP mł. insp. Zdzisław Mirecki nominowany w plebiscycie Gazety Wrocławskiej do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2020
Kibicujemy i życzymy powodzenia!

informacja na stronie KPP w Lwówku Śląskim

Gazeta Wrocławska - głosowanie

Zdzisław Mirecki na stronie SKPP:

Członek SKPP uhonorowany tytułem "Zasłużony dla Gminy i Miasta Lwówek Śląski"

Członek SKPP w składzie Rady Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu

Członek SKPP uhonorowany tytułem "Zasłużony dla Gminy i Miasta Lwówek Śląski"

Z satysfakcją informujemy, że uchwałą Rady Miejskiej w uznaniu zasług za działalność realizowaną na rzecz Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz jej mieszkańców mł. insp. Zdzisław Mirecki, wieloletni były I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim, działacz społeczny i regionalista, od lat promujący Gminę Lwówek Śląski w Polsce otrzymał tytuł "Zasłużony dla Gminy i Miasta Lwówek Śląski".

Czytaj dalej

Członek SKPP w składzie Rady Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu

Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej z satysfakcją informuje, że wieloletni członek Stowarzyszenia, nasz kolega mł. insp. Zdzisław Mirecki, były zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim, powołany został przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego w skład Rady Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu na kadencję w latach 2016-2020.

Czytaj dalej

Relacja ze spotkania z Markiem Biziukiem i Jerzym Szulcem w KMP w Jeleniej Górze 12 grudnia 2014

W dniu 12 grudnia 2014 r. w ramach cyklu „Aktywni inaczej”, promującego pozapolicyjne pasje członków Stowarzyszenia odbyło się w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze spotkanie z mł. insp. Markiem Biziukiem oraz nadkom. Jerzym R. Szulcem.

Relację ze spotkania prezentujemy w dziale SKPP Region Jelenia Góra.

Relacja ze spotkania z podinsp. Jarosławem Łaganowskim i mł. insp. Czesławem Oczkowiczem 26 czerwca 2014

Kolejnymi „aktywnymi inaczej”, którzy przedstawili się w stowarzyszeniowym cyklu pokazującym pozasłużbową aktywność policjantów byli członkowie SKPP, reprezentujący obecnie dolnośląski Inspektorat Transportu Drogowego: podinsp. Jarosław Łaganowski, były zastępca szefa Sztabu KWP we Wrocławiu oraz były komendant wrocławskiej Straży Miejskiej, aktualnie zastępca Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego oraz mł. insp. Czesław Oczkowicz, były naczelnik Wydziału KWP we Wrocławiu, którego umiejętności i policyjne doświadczenie po zakończeniu służby również zostało wykorzystane przez Inspekcję Transportu Drogowego.

Czytaj dalej

Spotkanie z podinsp. Jarosławem Łaganowskim - obecnie zastępcą Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego

W ramach stowarzyszeniowego cyklu „Aktywni inaczej”, prezentującego policjantów wykazujących pozasłużbową aktywność zarówno w trakcie służby jak i po przejściu w stan spoczynku, w dniu 26 czerwca br. o godz. 15.45 w Domu Klubowym KWP we Wrocławiu przy pl. Muzealnym odbędzie się spotkanie z członkiem SKPP podinsp. Jarosławem Łaganowskim, aktualnie zastępcą Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego.

Czytaj dalej

Relacja ze spotkania z asp. sztab. Włodzimierzem Rynkiem 18 lutego 2014

W. RynkW dniu 18 lutego br. w Domu Klubowym KWP we Wrocławiu w ramach cyklu „Aktywni inaczej”, promującego pozazawodową aktywność policjantów, odbyło się zapowiadane spotkanie z asp. sztab. Włodzimierzem Rynkiem, b. naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KMP we Wrocławiu oraz utytułowanym zawodnikiem sportów walki. Zgodnie z zapowiedziami spotkanie poświęcone było popularyzacji osiągnięć współczesnej medycyny, w szczególności związanych z biochemią organizmu.

Czytaj dalej

Osiągnięcia współczesnej biochemii w ochronie zdrowia: spotkanie z asp. sztab. Włodzimierzem Rynkiem 18 lutego 2014

W. RynekW ramach stowarzyszeniowego cyklu „Aktywni inaczej”, o pozazawodowych pasjach policjantów, Zarząd SKPP zaprasza na kolejne, otwarte spotkanie w dniu 18 lutego br. o godz. 15.45 do Domu Klubowego KWP we Wrocławiu przy pl. Muzealnym, z asp. sztab. Włodzimierzem Rynkiem, wieloletnim funkcjonariuszem służby kryminalnej i b. naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KMP we Wrocławiu.

Czytaj dalej

Relacja ze spotkania "Pszczoły moja pasja" 12 września 2013

 W dniu 12 września br. odbyło się przekładane, a dawno oczekiwane spotkanie ze stowarzyszeniowymi pszczelarzami w ramach cyklu "Aktywni inaczej", prezentującego policjantów z pozazawodowymi pasjami.

Czytaj dalej

Zapraszamy na spotkanie "Pszczoły moja pasja" 12 września 2013

Zgodnie w wcześniejszymi zapowiedziami, serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu „Aktywni inaczej” pod hasłem „Pszczoły – moja pasja”.

Spotkanie odbędzie się 12 września 2013 r. o godzinie 15:45 w Domu Klubowym KWP we Wrocławiu.

Czytaj dalej