W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Lutowy numer "Dylematów"

Ukazał się nowy numer (Luty 2013 Nr 2 (161)) "Dylematów Policyjnych", a w nim informacja o spotkaniu z inicjatywy Zarządu SKPP Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu z dolnośląskimi policjantami - policyjnymi wicemistrzami Polski w halowej piłce nożnej oraz informacja o powołaniu w ramach SKPP sekcji sportu i rekreacji. Zagrypionym i kandydatom do łóżka zwracamy uwagę na artykuł o grypie.

W numerze także dużo innych interesujących publikacji, m.in. o ochronie dziedzictwa narodowego, nowym regulaminie pocztowym i reorganizacji KGP. Zapraszamy więc do lektury.

Wszystkich Kolegów i Koleżanki, także z którzy posiadają:
- określone pasje lub nawet osiągnięcia i specjalizacje sportowo-rekreacyjne,
- pasje hobbystyczne, kolekcjonerskie, publicystyczne itp. - możliwe do szerszej publicznej prezentacji i popularyzacji,
zapraszamy do współpracy:
- tych pierwszych w ramach sekcji sportu i rekreacji,
- tych drugich w ramach cyklu "Aktywni inaczej".

Tradycyjnie, wszystkich członków SKPP z rejonu Wrocławia zapraszamy w każdy wtorek i czwartek do Zarządu po osobisty odbiór gazety.