Osiągnięcia współczesnej biochemii w ochronie zdrowia: spotkanie z asp. sztab. Włodzimierzem Rynkiem 18 lutego 2014

W. RynekW ramach stowarzyszeniowego cyklu „Aktywni inaczej”, o pozazawodowych pasjach policjantów, Zarząd SKPP zaprasza na kolejne, otwarte spotkanie w dniu 18 lutego br. o godz. 15.45 do Domu Klubowego KWP we Wrocławiu przy pl. Muzealnym, z asp. sztab. Włodzimierzem Rynkiem, wieloletnim funkcjonariuszem służby kryminalnej i b. naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KMP we Wrocławiu.

W okresie czynnej służby asp. sztab. Włodzimierz Rynk znany był także jako niezwykle utytułowany sportowiec – to dwukrotny mistrz  oraz wicemistrz Polski w sportach walki, w karate i dżudo.

Aktualnie zajmuje się popularyzacją wybranych aspektów współczesnej medycyny, współpracuje ze środowiskiem naukowym, m.in. z chirurgiem prof. Krzysztofem Wroneckim z wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, prowadzi popularyzatorskie wykłady, także zagranicą, w Londynie i Rzymie.

Spotkanie poświęcone więc będzie współczesnym niefarmakologicznym metodom ochrony zdrowia, osiągnięciom biochemii, antyoksydantom wspierającym naturalne mechanizmy obronne organizmu, roli komórki ludzkiej i możliwości jej naprawy w zaśmieconym środowisku, zapobieganiu cywilizacyjnym zagrożeniom. Z pewnością są to tematy, które powinny zainteresować szersze grono słuchaczy.  Spotkanie ma charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Serdecznie zapraszamy.