W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Wypoczynek i Turystyka

 
Oferta na rok 2012

Termalna majówka, Tatry, Syberia, Bułgaria-Turcja

W ramach stałej współpracy Zarządu SKPP z KS "Turysta" przy ZK Wrocław przedstawiamy ofertę wypoczynku skierowaną do członków SKPP oraz pozostałych policjantów w służbie czynnej i w stanie spoczynku (z osobami towarzyszącymi).

Czytaj dalej

Złote Piaski w Bułgarii

W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Byłych Funkcjonariuszy CBŚ proponujemy ponowny wyjazd do Bułgarii. W przypadku zebrania grupy 40 osób z Wrocławia i Zielonej Góry wyjazd do Bułgarii autokarem bezpośrednio z Wrocławia. W 2011 roku grupa wrocławska liczyła 13 osób.

Czytaj dalej

Wyjazd do Paryża

W ramach organizowanego w Paryżu w dniu 23 czerwca br. międzynarodowego mitingu-wiecu poparcia dla demokratycznych przemian w Iranie jest możliwość wyjazdu do Paryża połączona z dwudniowym zwiedzaniem stolicy Francji.

Czytaj dalej

Wypoczynek nad morzem

Uprzejmie informujemy o możliwości wynajęcia domków letniskowych nad morzem w miejscowości Rusinowo - Jarosławiec (zachodniopomorskie). Cena w sezonie 250 zł za dobę. Domki 4-5 osobowe z pełnym wyposażeniem,700 m od plaży. Rezerwacja pod nrem 601784299.

Czytaj dalej