W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Marcowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się nowy numer (marzec 2016, nr 3) „Dylematów Policyjnych”. Mieszkający we Wrocławiu czytelnicy „Dylematów” mogą powiedzieć „brawo!” – także ich pismo włącza się w nurt opinii o sobiepańskiej polityce magistratu. Tam „wiedzą lepiej” i fundują ludziom nietrafione inwestycje.

Czytaj dalej

Coroczne spotkanie redakcyjne "Dylematów Policyjnych"

W dniu 25 lutego br. w gościnie u Spółki CREATOR we Wrocławiu odbyło się tradycyjne już doroczne spotkanie redakcji „Dylematów Policyjnych” i redakcyjnych organów z przedstawicielami firm i instytucji wspierających redakcję w akcjach mających na celu podnoszenie poziomu bezpieczeństwa lokalnych społeczności i poczucia obywatelskiego bezpieczeństwa.

Czytaj dalej

Lutowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się nowy numer (luty 2016, nr 2) „Dylematów Policyjnych”. Całość numeru interesująca, więc zarekomendujemy jak w lotto, tzn. na chybił-trafił. Dobrych rad nigdy nie jest za dużo, więc może życiowe – „jak bezpiecznie robić zakupy w sieci”.

Czytaj dalej

Styczniowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się nowy numer (styczeń 2016, nr 1) „Dylematów Policyjnych”. Nowy rok – jak napisała Wanda Ziembicka – nowe życie? Dnia już przybywa, trochę jeszcze jesieni, trochę zimy za oknami, przeważają więc tematy zimowego bezpieczeństwa transportu.

Czytaj dalej

Grudniowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się nowy numer (grudzień 2015, nr 12) „Dylematów Policyjnych”. Święta, święta, ale nim się zaczną i miną warto przewertować i przeczytać choćby część.

Czytaj dalej

Nowe numery „POLICJI 997” i „Stołecznego Magazynu Policyjnego”

W numerze 11 miesięcznika "POLICJA 997", polecam w szczególności Państwa uwadze artykuł z cyklu "Kobiety w Policji" pt. "Moja praca-moja pasja", w którym możemy poznać drogę do policyjnego munduru st. sierż. Katarzyny Nykiel z WRD KSP.

Czytaj dalej

Listopadowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (listopad 2015, nr 11) „Dylematów Policyjnych”. O taksiarzach, agresji na drogach, gimnazjalistach w areszcie (na szczęście tylko z wizytą), Dianie, co powróciła… Stop! – dalej każdy sam może sobie wertować i czytać.

Czytaj dalej

Październikowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (październik 2015, nr 10) ”Dylematów Policyjnych”. Wśród tematów „samochodowych” wiodący – o zakorkowanym mieście. Wrocław ma podobno w tej dziedzinie wicemistrzostwo Europy. Brawo! – może tak np. piłkarze poszliby co najmniej w te ślady.

Czytaj dalej

Co nowego w periodykach policyjnych?

997_SMPW numerze 9 z września 2015 r. miesięcznika „POLICJA 997” ciekawe strony poświęcone pirotechnice policyjnej, także o dopalaczach oraz – uwaga! – o przedwojennej narkomanii.

Czytaj dalej

Wrześniowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (wrzesień 2015, nr 9) „Dylematów Policyjnych”. Koniec większości urlopów! Dla rodziców z potomstwem w wieku szkolnym wszystko wraca do normy! Stąd lejtmotyw numeru – bezpieczna droga do szkoły.

Czytaj dalej