W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Spotkanie SKPP w KPP w Trzebnicy

TrzebnicaW dniu 26 września 2013 r. gościnnie w Komendzie Powiatowej Policji w Trzebnicy odbyło się spotkanie Zarządu Stowarzyszenia, reprezentowanego przez prezesa insp. Andrzeja Kląskałę i wiceprezesa insp. Zbigniewa Jaśkiewicza, z członkami SKPP z terenu powiatu trzebnickiego, Komendantem Powiatowym Policji mł. insp. Markiem Bugajskim i Jego poprzednikami, byłymi komendantami powiatowymi z tej jednostki, podinsp. Edwardem Gnyszką, podinsp. Zdzisławem Murczkiewiczem, insp. Maciejem Kucharskim oraz z mł. insp. Januszem Lechem, byłym Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Wołowie, a wcześniej naczelnikiem w tej komendzie i mieszkającym na terenie powiatu trzebnickiego, którzy nie mogli uczestniczyć w obchodach tegorocznego Święta Policji. Uczestnikom spotkania przekazano zaległe życzenia świąteczne od Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Wojciecha Ołdyńskiego i prezesa Stowarzyszenia.

 

Zdjęcia dostępne po zalogowaniu.