W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Październikowy numer "Dylematów"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (październik 2013 nr 10) "Dylematów Policyjnych", a w nim sporo artykułów poruszających życiowe problemy praktyczne.

Wprawdzie już po letnich eskapadach, ale może jeszcze przydadzą się na samochodowy wyjazd zagraniczny "przepisy drogowe w Europie".

"Wrocławskie święte krowy?" - słusznie z pytajnikiem w tytule, bo to o wrocławskim problemie rowerowym. W "życiu SKPP" miało przede wszystkim miejsce spotkanie "pszczelarskie"; jest też nowy felieton "do refleksji" naszego kolegi, okazuje się, że niezwykle aktualny, bo właśnie prezydent ułaskawił jednego z bohaterów felietonu, a sąd po raz kolejny zakpił sobie ze sprawiedliwości dokładając mu kolejny wyrok odsiadki.