Spotkanie z insp. Markiem Biziukiem

Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej w ramach cyklu „Aktywni Inaczej” zaprasza w dniu 18 października br. (czwartek) na kolejne spotkanie z Panem insp. Markiem Biziukiem, który opowie o indywidualnych wojażach po krajach Azji. Tym razem zaprezentuje swój pobyt w Indonezji i Kambodży.

Przedstawi także wstępne założenia wyjazdu do jednego lub kilku państw z tego regionu oraz szacunkowy kosztorys wyprawy dla grupy ok. 12 osób. Planowany termin: luty-marzec 2013 r. W drugiej części spotkania zapraszamy na kolejną już prezentację, opowieść i szkolenie z zakresu produkcji, sposobu podawania i degustacji różnych gatunków win i innych alkoholi. Tą część spotkania poprowadzą: Pani Hanna Golus i Pani Paulina Zawadzka, reprezentujące jednego z czołowych polskich producentów i eksporterów.

Wszystkich zainteresowanych wraz z osobami towarzyszącymi zapraszamy do Domu Klubowego KWP "Śnieżka" o godz. 17 w dniu 18.10.2012.
Prosimy w terminie do wtorku (16 października) o potwierdzenie uczestnictwa z podaniem ilości osób (e-mail lub SMS na nr: 608 340 734 lub 510 096 602).

Koszt udziału w spotkaniu 20 złotych od osoby.

Spotkanie poprowadzi podinsp. Stefan Przywóski.

Informacja z poprzedniego spotkania ukazała się w artykule wrześniowego wydania Dylematów Policyjnych. Zachęcamy do lektury.