W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Wrześniowe wydanie „Dylematów Policyjnych”

Ukazał się nowy numer (wrzesień 2021, nr 9) „Dylematów Policyjnych”. Lato, lato, i już po lecie? Wiodące w numerze jest okładkowe ekologiczne hasło „Nie niszcz zieleni!”. Dotyczy ono nie tylko letniej zieloności, ale całej roślinności, a więc ochrony przyrody, tak czasem dewastowanej. Tym, którzy zaliczyli Szkołę Policji w Pile przypomnieć o niej – „Szkole kryminalnych” – pozwoli spory artykuł pod tytułem właśnie zacytowanym. Swój temat o profilaktyce chorób nowotworowych kontynuuje w numerze prof. Marek Bębenek, a Inspekcja Transportu Drogowego przekazuje nam kolejny comiesięczny obraz sytuacji na drogach. Jesień, owszem, znalazła się nawet w tytule i dalej w tekście felietonu Wandy Ziembickiej-Has, a felietonista „Do refleksji” zajmuje się tym razem, o dziwo, piłką kopaną na murawie. Polecamy.

MB

DylematyPolicyjne.pl

E-wydanie "Dylematów Policyjnych"