W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Sierpniowe wydanie „Dylematów Policyjnych”

Nowy numer (sierpień 2021, nr 8) „Dylematów Policyjnych”. Czy pandemia nam spowszedniała? I owszem, w numerze już tylko 1 (słownie: jeden) artykuł poświęcony zarazie, która przecież trwa i trwa. Poza tym każdy o swoim: policjanci o służbie i Święcie Policji, prof. Bębenek – jak zwykle pożytecznie – o onkologii, strażnicy miejscy o drogach wewnętrznych (czyli głównie osiedlowych), a inspektorzy transportu o sytuacji na drogach (już tych, którymi przetacza się normalny ruch). Całostronicowe opracowanie dotyczy praw pacjenta, tak na oko tu i tam naruszanych, więc warto je sobie całościowo przypomnieć. Nie jest laurką dla policji felieton „do refleksji”, jest właśnie tak refleksyjny, jak tylko można sobie wyobrazić. Chodzi bowiem o publiczne działania policji mające wpływ na jej wizerunek.

MB

DylematyPolicyjne.pl

E-wydanie "Dylematów Policyjnych"