W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Lipcowe wydanie „Dylematów Policyjnych”

Ukazał się nowy numer (lipiec 2021, nr 7) „Dylematów Policyjnych”. Interesujące są w nim strony wykorzystywane przez Straż Miejską i Inspekcję Transportu Drogowego. Znalazło się tu i opracowanie „Łańcuch Przeżycia – poradnik wakacyjny” (czyli na właściwy czas), i (też na całą stronicę) przegląd „Na dolnośląskich drogach”. Jest także – tradycyjnie już – prof. Marek Bębenek, piszący z reguły o choróbskach, tym razem o raku jelita grubego. Obecne w numerze są: wrocławska Komenda Miejska Policji i też wrocławska Straż Miejska, Szkoła Policji w Pile oraz dolnośląskie jednostki terenowe. Felietony – mamy tu niezmiennie optymistyczną Wandę Ziembicką-Has i tekst „do refleksji”, o nauce i pseudonauce pod tytułem w młodzieżowym slangu („Beka”). Polecamy czytanie (w czasie dobrowolnego lockdownu).

MB

DylematyPolicyjne.pl

E-wydanie "Dylematów Policyjnych"