W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Czerwcowe wydanie „Dylematów Policyjnych”

Ukazał się nowy numer (czerwiec 2021, nr 6) „Dylematów Policyjnych”. Dzień jak co dzień, numer jak zwykle, wcale nie, bo są w numerze nowe materiały. Witamy na łamach Szkołę Policji w Pile, prof. Bębenek przestrzega przed czerniakiem skóry (lato, słońce!), a okładkowe „Mocne uderzenie” dotyczy wielkomiejskich letnich remontów. Jak zwykle są aktualności policyjne, ale i tak przecież co numer, to inne. Felieton „do refleksji” tytuł ma przewrotny („Puzzle”?), zaczyna się nijak, bo coś tam o przypadku, ale kończy mocniejszym akordem o ustawie represyjnej. Polecamy cały numer.

MB

DylematyPolicyjne.pl

E-wydanie "Dylematów Policyjnych"