W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Marcowe wydanie „Dylematów Policyjnych”

Ukazał się nowy numer (marzec 2021, nr 3) „Dylematów Policyjnych”. Przyzwyczailiśmy się już do covida? Bo oto w całym numerze jest tylko jeden artykulik poświęcony wyłącznie pandemii, a ściślej działaniom przeciwko łamaniu zarządzonych obostrzeń. Zauważamy, że ciągle poszerza się krąg współpracowników miesięcznika, gdyż pojawili się na łamach policjanci ze Szkoły Policji w Pile. Łaknącym wiedzy prof. Bębenek stara się opisać aż na całej stronie „jak powstało życie”. Felieton „do refleksji” pod tytułem tym razem „francuskim”, a tłumaczenie intrygującego tytułu i wytłumaczenie o co chodzi trzeba przeczytać „na żywo”. Podobnie zresztą jak cały numer. Polecamy.

MB

DylematyPolicyjne.pl

E-wydanie "Dylematów Policyjnych"