Sekcja IPA SKPP

IPA SKPP

W wyniku spotkań Prezydium SKPP i DGW IPA powstała koncepcja zawiązania w strukturach Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej sekcji tematycznej zrzeszającej członków IPA.
W większości przypadków osoby będące członkami SKPP i IPA są przypisani organizacyjnie do różnych Regionów IPA działających w ramach Dolnośląskiej Grupy Wojewódzkiej, często w kolejnych jednostkach służby i niezwiązanych z miejscem zamieszkania.

Podobna sytuacja jest na terenie innych województw. Biorąc pod uwagę również aspekt sprawności informacyjno-organizacyjnej, poszerzenie oferty poprzez dostęp do propozycji i przedsięwzięć podejmowanych w różnych regionach oraz możliwość aktywizacji części członków IPA - Zarząd SKPP podjął decyzję o powołaniu Sekcji IPA SKPP i ustanowieniu w porozumieniu z DGW koordynatora, członka SKPP i członka Prezydium DGW IPA, który będzie realizował przedstawione powyżej formy współpracy i przekazu informacji.

Dzięki takiemu przedsięwzięciu zainteresowani członkowie SKPP będą mogli szybko otrzymywać informacje administracyjne z życia IPA takie jak terminy opłacania składek, wyrabianie nowych legitymacji, otrzymywanie certyfikatów za długoletnie członkostwo czy kierowanie wniosków o nadanie odznaczenia „Za zasługi dla Sekcji Polskiej IPA”. Ponadto w dedykowany sposób będą kierowane informacje o organizowanych imprezach, wymianie i przyjmowaniu delegacji zagranicznych, a także dostęp w jednym miejscu do oferty obydwu stowarzyszeń, z których będą mogli korzystać także pozostali członkowie SKPP i IPA. W ramach Sekcji IPA SKPP będziemy również popularyzowali sylwetki, aktywność i doświadczenia naszych członków czynnie uczestniczących w realizacji celów Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji.

W porozumieniu z Prezydium Dolnośląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, uchwałą Zarządu SKPP z dnia 2 października 2014 r. koordynatorem Sekcji IPA SKPP został mł. insp. Leszek Kulik, skarbnik DGW IPA, a jednocześnie członek Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej.

Wykaz członków IPA w SKPP znajduje się tutaj.


 

 Wiadomości działu "Sekcja IPA SKPP":

Międzynarodowy konkurs malarski dla dzieci ipowców

Informacje IPA

IPA SCC organizuje 3. międzynarodowy konkurs malarski dla dzieci i zaprasza wszystkie dzieci lub wnuki członków IPA, w wieku 6-12 lat do udziału w konkursie. Każde dziecko swoje dzieło musi namalować na papierze formatu A4. Można stosować: ołówek, akwarele, tempera, pastele
olejne, pastele suche i tusze.

Projektom musi towarzyszyć wypełniony formularz zgłoszeniowy

Czytaj więcej...

Informacje IPA

Informacje IPA

Dla członków IPA SKPP - Region Wrocław

Biuletyn Sekcji Światowej z regionalną wkładką (marzec 2023) - do pobrania  tutaj

Nowe porozumienia ze zniżkami dla członków IPA - Podziemne Miasto Osówka 20% zniżki!

Czytaj więcej...

Pakiet startowy IPA na 2023

Informacje IPA

Dla członków IPA SKPP - Region Wrocław

Pakiet startowy IPA na 2023: legitymacja + naklejka + gadżet są już gotowe do odbioru. Nasza Skarbniczka kol. Ewa Wycech w siedzibie IPA w Domu Klubowym KWP Wrocław (Śnieżka) pokój nr 1 (I piętro) - W CZWARTKI W GODZ. 14:00-22:00.

W tym roku składka wynosi 80 zł (dla nowych członków IPA doliczamy 20 zł wpisowego). Płatności można dokonać na konto - 52 1600 1462 1838 9997 9000 0001, w tytule przelewu prosimy o podanie danych personalnych i numeru legitymacji!

Servo per Amikeco,
Zespół IPA Wrocław

VI miejsce drużyny SKPP w II Mistrzostwach Regionu IPA Wrocław w kręgle 13 stycznia 2023

13.01. 2023 r. Zespół IPA SKPP, występując w osłabionym składzie trzyosobowym, wywalczył VI miejsce ex aequo w rywalizacji 10 zespołów uczestniczących w turnieju.

Zespołowi SKPP gratulujemy również za odwagę podjęcia rywalizacji w niepełnym składzie!

Czytaj dalej

II Mistrzostwa Regionu IPA Wrocław w kręgle 13 stycznia 2023

Termin: 13 stycznia 2023 (piątek) o godz. 18:30
Miejsce: Galeria Handlowa Sky Tower, ul. Powstańców Śląskich 95, Wrocław.
W turnieju udział wezmą drużyny 4-osobowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału w mistrzostwach w ramach drużyny SKPP!!!

Czekamy na zgłoszenia! Pilne!

Czytaj dalej

Promocja dla Funkcjonariuszy/Członków IPA na pobyty w ośrodkach Sieci Holiday Park & Resort

Informacje IPA

Promocja dla Funkcjonariuszy/Członków IPA na pobyty w ośrodkach Sieci Holiday Park & Resort.

Oferta ważna do 11.07.2022 r.

Czytaj dalej

Biuletyn Sekcji Światowej IPA - marzec 2022

Informacje IPA

Marcowy biuletyn Sekcji Światowej IPA. Polecamy nie tylko członkom IPA SKPP.

Servo per Amikeco!

Biuletyn do pobrania

Marek Krajewski "Demonomachia" - termin składania zamówień 16.03.2022

Informacje IPA

Region Wrocław IPA
Możliwość nabycia najnowszej książki Marka Krajewskiego

Ukazała się najnowsza powieść autora pt. Demonomachia. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany otrzymaniem książki wraz z autografem/dedykacją Autora, bardzo proszę o informację do dnia 16.03.2022 wraz z treścią dedykacji.

Po otrzymaniu zgłoszenia w informacji zwrotnej podamy szczegóły dotyczące odpłatności (orientacyjny koszt książki to +/- 33 zł).

Link z opisem książki ze strony Wydawcy

Servo per amikeco,
Bartek Majchrzak

W ramach współpracy oferta jest skierowana również do członków SKPP. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Zarządem w terminie jw.

Oferta Hotelu "ODYS" w Tresnej k/Żywca

Informacje IPA

Całoroczna oferta wypoczynku, ze zniżką dla członków IPA!

Oferta Hotelu "ODYS" w Tresnej k/Żywca

- oferta zniżkowa dla członków IPA (17% zniżki)

W przypadku zainteresowania członków SKPP, którzy nie należą do IPA prosimy o kontakt. Możemy negocjować zniżkę również dla pozostałych członków SKPP.

Oferta

Biuletyn Sekcji Światowej IPA - luty 2022

Informacje IPA

Lekturę lutowego numeru biuletynu Sekcji Światowej polecamy nie tylko członkom IPA.

Servo per Amikeco!

Biuletyn do pobrania