SKPP Oddział Warszawa

Spotkanie z Komendantem Stołecznym Policji w Warszawie

W dniu 22 stycznia 2018 roku członkowie Zarządu Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej, insp. Jan Strzeliński, mł. insp. Marek Luty, mł. insp. Robert Makowski i insp. Jarosław Konończuk, spotkali się z powołanym 11 grudnia 2017 r. Komendantem Stołecznym Policji nadinsp. Pawłem Dobrodziejem.

W trakcie spotkania przedstawiciele SKPP zapoznali Komendanta Stołecznego z dotychczasową działalnością Stowarzyszenia – zarówno w sferze szeroko rozumianej profilaktyki społecznej, szkolenia i doskonalenia zawodowego policjantów jak i różnych form pomocy  udzielanej policjantom, emerytom oraz ich rodzinom.

Życzenia Wielkanocne

Wszystkim moim Przyjaciołom i Tym którzy o tym nie wiedzą a nimi już są, oraz  Ich Najbliższym, z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, w imieniu własnym oraz wszystkich członków Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej, życzę aby święta Wielkanocne wniosły
do Waszych domów wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję, a także życzę wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole, mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym,........

.......... i  znalezienia chwileczki, na wspólne działania na rzecz Nas wszystkich...

Janek Strzeliński
v Prezes Warszawskiego Oddziału
Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej

 

Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Seminarium Inauguracyjne Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi Collegium Civitas

Warszawski Oddział Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej zaprasza do wzięcia udziału w Seminarium Inauguracyjnym Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi Collegium Civitas, które odbędzie się w dniu 6.12.2016 r. w godzinach 10.00–15.00 w PKiN w Warszawie, piętro XII, aula B.

Moderatorem seminarium i jednym z prelegentów będzie członek naszego Stowarzyszenia insp. Piotr Caliński, były komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Czytaj dalej

Członek SKPP Wiceburmistrzem

Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej po raz kolejny ma przyjemność poinformować o publicznym uznaniu dla aktywności naszych członków w związku z powołaniem mł. insp. Roberta Makowskiego, byłego Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie na Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Wołomin w woj. mazowieckim.

Czytaj dalej

Życzenia Wielkanocne

Drogie Koleżanki, drodzy Koledzy!
Spójrzcie na tę słodziutką kartkę:
Baranek jest? – jest!
Zajączek jest? – jest!
Kurczaczek jest? – jest!
Pisanka jest? – jest!
Zieleninka jest? – jest!
Czyli Święta tradycyjne i z kompletem akcesoriów przygotowane!

W związku z tym życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt!
Świąt tradycyjnych – spędzonych w rodzinnym gronie; zdrowia, pogody ducha i optymizmu!
Świąt kompletnych – żeby niczego na świątecznym stole nie zabrakło!

Pozdrawiam wyjątkowo serdecznie

Marek Luty
Zarząd SKPP O/Warszawa

Biuro Warszawskiego Oddziału SKPP

Informujemy, że zgodnie z decyzją Komendanta Stołecznego Policji nadinsp. Michała Domaradzkiego Warszawski Oddział Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej działa już w swojej docelowej siedzibie mieszczącej się w Komendzie Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2, pok. nr 046. Na razie dyżurujemy w każdą środę od godz. 12.00 do 17.00. W innych terminach po uprzednim umówieniu.

Telefon SKPP O/Warszawa: 512 446 808, 22 603 88 68, kontakt mejlowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Adres korespondencyjny:
SKPP Oddział Warszawa
Komenda Stołeczna Policji
ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa.

Zapraszamy serdecznie do naszego Biura.

I Walne Zebranie Warszawskiego Oddziału SKPP

Informujemy, że w dniu 28.10.2015 r. odbyło się I Walne Zebranie Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej.

Czytaj dalej