W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


 Propozycje nie tylko dla członków SKPP

W zakładce publikujemy różne propozycje dla członków SKPP i całego środowiska policyjnego nadsyłane przez naszych członków i sympatyków, które mogą być ciekawą i atrakcyjną ofertą indywidualną jak i grupową.
W zakładce będziemy zamieszczać także propozycje Zarządu do indywidualnego wykorzystania.

W przypadku zainteresowania daną ofertą większej grupy osób, na wniosek zainteresowanych, Zarząd  będzie udzielał wsparcia organizacyjnego, w tym m.in. w zakresie negocjacji warunków i kosztów.

Czekamy na ciekawe oferty i inicjatywy, a korzystających z propozycji o nadsyłanie opinii, relacji i zdjęć!

Sylwester 2014 na Zamku Kliczków

Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnej Nocy Sylwestrowej w Zamku Kliczków – najlepszym zamku w Polsce wg superrankingu „Gazety Wyborczej”! Ekskluzywne wnętrza, wyrafinowane dworskie menu oraz wyśmienita muzyka sprawią, że wspomnienie przełomu roku pozostanie w Państwa pamięci na długi czas!

Czytaj dalej

Sylwester 2014 w Zagrodzie Grabownica

Zapraszamy na zabawę sylwestrową w Zagrodzie Grabownica.

Czytaj dalej

Bolesławieckie Święto Ceramiki 20-24 sierpnia 2014

W dniach 20-24 sierpnia br. odbędzie się 20. Bolesławieckie Święto Ceramiki. Poniżej informacja o tej imprezie oraz program.

Czytaj dalej

Wycieczka do Karpacza i okolic 16-17 sierpnia 2014

W ramach współpracy z KT Służb Mundurowych przy OZ ZK we Wrocławiu proponujemy wycieczkę do Karpacza i okolic. Termin: 16-17 sierpnia, koszt 90 zł, świadczenia: przejazd autokarem na wszystkich trasach, nocleg w Karpaczu, ubezpieczenie NW.

Czytaj dalej

Wycieczka w Góry Złote 12-13 lipca 2014

W ramach współpracy z KT Służb Mundurowych przy OZ ZK we Wrocławiu prezentujemy ofertę wycieczki w Góry Złote w terminie 12-13 lipca br. Koszt 90 zł, świadczenia: przejazd autokarem na wszystkich trasach, nocleg w Lądku Zdroju, ubezpieczenie NW. Pokoje z łazienkami. Termin zgłoszeń do 6 lipca br.

Czytaj dalej

Dzień Dziecka w Zamku Kliczków

Zapraszamy Rodziny na festyn z okazji Dnia Dziecka do Zamku Kliczków!

Czytaj dalej

Spotkanie z redaktorem Jackiem Żakowskim 3 kwietnia 2014

Jacek ŻakowskiStowarzyszenie Wiedzy Obywatelskiej i Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej zapraszają na spotkanie z redaktorem Jackiem Żakowskimznanym dziennikarzem i publicystą.
"Demokracja a udział obywateli we władzy" - to niewątpliwie temat bardzo aktualny i ważny dla każdego z nas.

Spotkanie odbędzie się 3 kwietnia (czwartek) o godz.17:00 w sali konferencyjnej Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu, przy ul. Worcella 25.

Relacja ze spotkania z senator Marią Berny 28 listopada 2013

BernyW dniu 28 listopada br. odbyło się zapowiadane i oczekiwane spotkanie autorskie z Marią Berny, wrocławską działaczką kulturalną i senator III i V kadencji Senatu RP, osobą niezmiennie aktywną w życiu kulturalno-społecznym.

Czytaj dalej

II autorskie spotkanie z senator Marią Berny 28 listopada 2013

OkładkaZarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej uprzejmie zaprasza w dniu 28 listopada 2013 o godz. 15:45 do Domu Klubowego KWP przy pl. Muzealnym we Wrocławiu na kolejne otwarte spotkanie autorskie z panią Marią Berny, wrocławską działaczką kulturalną oraz byłą senator III i V kadencji Senatu RP. Spotkanie poświęcone będzie promocji kolejnego - drugiego już po wydanej w 2011 r. "Wieży radości" - tomu wspomnień "Czwarta prawda, wspomnienia nie tylko polityczne".

Czytaj dalej

Spotkanie z Ryszardem Kaliszem 2 lipca 2013

Stowarzyszenie Wiedzy Obywatelskiej i Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej zapraszają na kolejne spotkanie z Ryszardem Kaliszem.

- temat spotkania: "Ocena współczesnej sytuacji politycznej w kraju"
- termin spotkania: 2 lipca (wtorek) 2013 r., godz. 18.30
- miejsce: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu, ul. Worcella 25-27, sala konferencyjna (III p.)

Serdecznie zapraszamy!