W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


 Propozycje nie tylko dla członków SKPP

W zakładce publikujemy różne propozycje dla członków SKPP i całego środowiska policyjnego nadsyłane przez naszych członków i sympatyków, które mogą być ciekawą i atrakcyjną ofertą indywidualną jak i grupową.
W zakładce będziemy zamieszczać także propozycje Zarządu do indywidualnego wykorzystania.

W przypadku zainteresowania daną ofertą większej grupy osób, na wniosek zainteresowanych, Zarząd  będzie udzielał wsparcia organizacyjnego, w tym m.in. w zakresie negocjacji warunków i kosztów.

Czekamy na ciekawe oferty i inicjatywy, a korzystających z propozycji o nadsyłanie opinii, relacji i zdjęć!

"Umarli mają głos" - spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim i dr. Jerzym Kaweckim 12 października 2015

Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej zaprasza na otwarte spotkanie z autorami powieści kryminalnej pt. "Umarli mają głos", które odbędzie się w dniu 12 października br. o godz. 17:00 w Domu Klubowym KWP "Śnieżka" przy pl. Muzealnym we Wrocławiu.
W trakcie spotkania będzie możliwość nabycia powieści i uzyskania dedykacji autorów.

Czytaj dalej

Propozycja na weekend: XVIII Lwóweckie Lato Agatowe 17-19 lipca 2015

Jedna z 30 topowych imprez mineralogicznych świata organizowana we Lwówku Śląskim połączona z ogromną imprezą plenerową. Przybywają nie tylko wytrawni kolekcjonerzy chcący wzbogacić zbiory, ale też dominują kobiety mające okazję do zakupu nietuzinkowej biżuterii.

Czytaj dalej

Spotkanie autorskie z Marią Berny oraz insp. Markiem Biziukiem - naszym podróżnikiem, 11 czerwca 2015

Zarząd SKPP zaprasza na kolejne, trzecie już spotkanie z byłą senator RP Panią Marią Berny w związku z wydaniem trzeciej książki - "Wołynianka" oraz z insp. Markiem Biziukiem, naszym podróżnikiem. Nowa książka Marii Berny składa się z dwóch części: ze wspomnień z wołyńskiego dzieciństwa oraz z refleksji i dokumentów o współczesnych stosunkach polsko-ukraińskich. Marek Biziuk natomiast opowie o swoim pobycie w Dubaju i Tajwanie w br. i może zaproponuje wspólny wyjazd w egzotyczną część świata.
Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie w Domu Klubowym KWP we Wrocławiu 11 czerwca br. (czwartek) o godz. 16:00.

Czytaj dalej

Karty Selgros dla członków SKPP

Uprzejmie informujemy o możliwości otrzymania karty klienta Selgros umożliwiającej zakupy w halach hurtowej sieci handlowej dla podmiotów gospodarczych (podobnej do sieci Makro) oraz korzystania z rabatów w partnerskich placówkach usługowo-handlowych tej sieci.

Czytaj dalej

Dodatkowa opieka medyczna dla członków SKPP

W załączeniu przedstawiamy wstępnie wynegocjowane oferty dodatkowej opieki medycznej dla członków SKPP oferowane przez firmy LuxMed i MediCover do analizy i wyboru lepszej oferty. Bardzo prosimy o przesłanie opinii do 25 maja 2015 roku oraz wstępnej deklaracji o zainteresowaniu skorzystaniem z pakietu dodatkowej, odpłatnej opieki medycznej.

Czytaj dalej

Festiwal Życia w Bukowcu 1-3 maja

Szukasz miejsca na spędzenie majówki? Zajrzyj do Bukowca, gdzie w dniach 1-3 maja odbywać się będzie Festiwal Życia – całodniowa impreza plenerowa, w programie której znalazły się koncerty, wystawy, warsztaty, kiermasz rękodzieła. Ukoronowaniem imprezy będzie koncert wybitnego polskiego jazzmana, wirtuoza organów Hammonda  - Wojciecha Karolaka z zespołem – 2 maja w Artystycznej Stodole. Wstęp wolny na większość wydarzeń.

Propozycję nadesłał mł. insp. Zdzisław Mirecki.

Czytaj dalej

13. Majówka Rycerska w Zamku Kliczków

To już trzynasta Majówka Rycerska w Zamku Kliczków! Jak zwykle nie zabraknie szczęku mieczy, blasku zbrój, tętentu końskich kopyt i potężnych salw w corocznej bitwie o zamek! Zapraszamy 1 maja na godzinę 12:00.
Wstęp, jak co roku, wolny!

Propozycję nadesłał mł. insp. Zdzisław Mirecki.

Czytaj dalej

Spotkanie integracyjne SKPP - Karpacz 17-19 kwietnia 2015

Zarząd SKPP zaprasza w dniach 17-19 kwietnia br. członków SKPP wraz z osobami towarzyszącymi na wiosenny wyjazd do Karpacza - "Na luzie".

Czytaj dalej

Wycieczka w Karkonosze 13-14 grudnia 2014

W ramach współpracy z KT Służb Mundurowych przy OZ ZK we Wrocławiu proponujemy wycieczkę w Karkonosze. Termin: 13-14 grudnia br., koszt: 90 zł, świadczenia: przejazd autokarem na wszystkich trasach, nocleg w Karpaczu, ubezpieczenie NW.

Czytaj dalej

Sylwester 2014 na Zamku Kliczków

Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnej Nocy Sylwestrowej w Zamku Kliczków – najlepszym zamku w Polsce wg superrankingu „Gazety Wyborczej”! Ekskluzywne wnętrza, wyrafinowane dworskie menu oraz wyśmienita muzyka sprawią, że wspomnienie przełomu roku pozostanie w Państwa pamięci na długi czas!

Czytaj dalej