W zakładce publikujemy różne propozycje dla członków SKPP i całego środowiska policyjnego nadsyłane przez naszych członków i sympatyków, które mogą być ciekawą i atrakcyjną ofertą indywidualną jak i grupową.
W zakładce będziemy zamieszczać także propozycje Zarządu do indywidualnego wykorzystania.

W przypadku zainteresowania daną ofertą większej grupy osób, na wniosek zainteresowanych, Zarząd  będzie udzielał wsparcia organizacyjnego, w tym m.in. w zakresie negocjacji warunków i kosztów.

Czekamy na ciekawe oferty i inicjatywy, a korzystających z propozycji o nadsyłanie opinii, relacji i zdjęć!

Festiwal Życia w Bukowcu 1-3 maja

Szukasz miejsca na spędzenie majówki? Zajrzyj do Bukowca, gdzie w dniach 1-3 maja odbywać się będzie Festiwal Życia – całodniowa impreza plenerowa, w programie której znalazły się koncerty, wystawy, warsztaty, kiermasz rękodzieła. Ukoronowaniem imprezy będzie koncert wybitnego polskiego jazzmana, wirtuoza organów Hammonda  - Wojciecha Karolaka z zespołem – 2 maja w Artystycznej Stodole. Wstęp wolny na większość wydarzeń.

Propozycję nadesłał mł. insp. Zdzisław Mirecki.

Czytaj dalej

13. Majówka Rycerska w Zamku Kliczków

To już trzynasta Majówka Rycerska w Zamku Kliczków! Jak zwykle nie zabraknie szczęku mieczy, blasku zbrój, tętentu końskich kopyt i potężnych salw w corocznej bitwie o zamek! Zapraszamy 1 maja na godzinę 12:00.
Wstęp, jak co roku, wolny!

Propozycję nadesłał mł. insp. Zdzisław Mirecki.

Czytaj dalej

Spotkanie integracyjne SKPP - Karpacz 17-19 kwietnia 2015

Zarząd SKPP zaprasza w dniach 17-19 kwietnia br. członków SKPP wraz z osobami towarzyszącymi na wiosenny wyjazd do Karpacza - "Na luzie".

Czytaj dalej

Wycieczka w Karkonosze 13-14 grudnia 2014

W ramach współpracy z KT Służb Mundurowych przy OZ ZK we Wrocławiu proponujemy wycieczkę w Karkonosze. Termin: 13-14 grudnia br., koszt: 90 zł, świadczenia: przejazd autokarem na wszystkich trasach, nocleg w Karpaczu, ubezpieczenie NW.

Czytaj dalej

Sylwester 2014 na Zamku Kliczków

Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnej Nocy Sylwestrowej w Zamku Kliczków – najlepszym zamku w Polsce wg superrankingu „Gazety Wyborczej”! Ekskluzywne wnętrza, wyrafinowane dworskie menu oraz wyśmienita muzyka sprawią, że wspomnienie przełomu roku pozostanie w Państwa pamięci na długi czas!

Czytaj dalej

Sylwester 2014 w Zagrodzie Grabownica

Zapraszamy na zabawę sylwestrową w Zagrodzie Grabownica.

Czytaj dalej

Bolesławieckie Święto Ceramiki 20-24 sierpnia 2014

W dniach 20-24 sierpnia br. odbędzie się 20. Bolesławieckie Święto Ceramiki. Poniżej informacja o tej imprezie oraz program.

Czytaj dalej

Wycieczka do Karpacza i okolic 16-17 sierpnia 2014

W ramach współpracy z KT Służb Mundurowych przy OZ ZK we Wrocławiu proponujemy wycieczkę do Karpacza i okolic. Termin: 16-17 sierpnia, koszt 90 zł, świadczenia: przejazd autokarem na wszystkich trasach, nocleg w Karpaczu, ubezpieczenie NW.

Czytaj dalej

Wycieczka w Góry Złote 12-13 lipca 2014

W ramach współpracy z KT Służb Mundurowych przy OZ ZK we Wrocławiu prezentujemy ofertę wycieczki w Góry Złote w terminie 12-13 lipca br. Koszt 90 zł, świadczenia: przejazd autokarem na wszystkich trasach, nocleg w Lądku Zdroju, ubezpieczenie NW. Pokoje z łazienkami. Termin zgłoszeń do 6 lipca br.

Czytaj dalej

Dzień Dziecka w Zamku Kliczków

Zapraszamy Rodziny na festyn z okazji Dnia Dziecka do Zamku Kliczków!

Czytaj dalej