W zakładce publikujemy różne propozycje dla członków SKPP i całego środowiska policyjnego nadsyłane przez naszych członków i sympatyków, które mogą być ciekawą i atrakcyjną ofertą indywidualną jak i grupową.
W zakładce będziemy zamieszczać także propozycje Zarządu do indywidualnego wykorzystania.

W przypadku zainteresowania daną ofertą większej grupy osób, na wniosek zainteresowanych, Zarząd  będzie udzielał wsparcia organizacyjnego, w tym m.in. w zakresie negocjacji warunków i kosztów.

Czekamy na ciekawe oferty i inicjatywy, a korzystających z propozycji o nadsyłanie opinii, relacji i zdjęć!

Spotkanie z płk. dypl. Ryszardem Woźniakiem w ramach cyklu „Świadkowie historii opowiadają Wrocław”

Pułkownik opowie o swoich doświadczeniach uczestnictwa w pracach Kwatery Głównej Sił Ochrony ONZ w trakcie wojny w byłej Jugosławii. W tych działaniach bardzo licznie byli reprezentowani żołnierze z Wrocławia i Dolnego Śląska. Spotkaniu będzie towarzyszył pokaz unikalnych zdjęć oraz wystawa dokumentująca wydarzenia wojenne.
Będzie również okazja do tego, by zadać pytanie.

Spotkanie w ramach cyklu „Świadkowie historii opowiadają Wrocław” odbędzie się w środę 12 czerwca o godz. 16:30 w przestrzeni wystawy głównej w Centrum Historii Zajezdnia ul. Grabiszyńska. Udział bezpłatny.

Zachęcamy

XV Jubileuszowy Ogólnopolski Sudecki Rajd Policjantów „Góry Kaczawskie 2019”

Zarząd Koła PTTK nr 14 „Dolnoślązacy” przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu jest organizatorem cyklicznej, corocznej imprezy o wymiarze ogólnokrajowym - Ogólnopolskiego Sudeckiego Rajdu Policjantów.

Zapraszamy na jubileuszowy rajd - "Góry Kaczawskie 2019", który odbędzie się w dniach 15-19 maja 2019 r.

Pobierz program rajdu:

Informacja dla członków Stowarzyszenia poszukujących platformy wymiany myśli i poglądów

„Klub Dobrej Pamięci” jest ideą i wieloletnią inicjatywą organizacyjną Pani Marii Berny, byłej senator, zasłużonej działaczki społecznej, autorki wydanych drukiem parotomowych wspomnień, niezawodnej przyjaciółki policyjnej służby. Jest to forum spotkań z interesującymi osobowościami z różnych dziedzin życia publicznego, miejsce swobodnej dyskusji, zapoznania się z nieznanymi aspektami żywotnych problemów społecznych i inspiracji do przemyśleń. Spotkania te, prowadzone w trybie - według komputerowej terminologii, ale poza siecią – „online”, wypełniają lukę, której nie są w stanie zapełnić internetowe portale i „gadające głowy”. W ubiegłym roku do prezentacji obrazu i roli policji zaproszeni zostali insp. Andrzej Kląskała i insp. Marcin Brzeziński. Wszyscy członkowie Stowarzyszenia, którym brakuje tego rodzaju przejawów wymiany myśli i poglądów mogą korzystać z zaproszenia do uczestnictwa w comiesięcznych spotkaniach.

Czytaj dalej

Gimnastyka dla członków SKPP i niezrzeszonej kadry z rejonu Wrocławia

Propozycja zajęć zajęć z W-F (gimnastyka ogólna, elementy jogi itp.) dla członków SKPP i niezrzeszonej kadry z rejonu Wrocławia.
Zajęcia, za niewielką odpłatnością, będą prowadzone przez członków SKPP.
Warunkiem podpisania umowy, wstępnie na trzy miesiące, jest zebranie grupy chętnych min. 10 osób.
Szczegóły propozycji zostały przedstawione w mailu rozesłanym do członków SKPP z rejonu Wrocławia.

Koncert Orkiestry Wojskowej z Krakowa 21 marca 2019

Wielbicieli i sympatyków orkiestr wojskowych zapraszamy w najbliższy czwartek 21.03.2019 r. do sali widowiskowej Klubu 4 Regionalnej Bazy Logistycznej przy ul. Pretficza 24 we Wrocławiu na występ Orkiestry Wojskowej z Krakowa.
Początek koncertu o godzinie 18:00.

Wstęp wolny.

Zapraszamy do Siechnic na koncert kolęd

Zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu Orkiestry Policyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz Kameralnego Chóru Politechniki Wrocławskiej 20 stycznia br. o godz. 19:00 w Siechnicach.

Plakat

Spotkanie Wrocławskiego Klubu Dobrej Pamięci 21 listopada

"Milicja-Policja-Bezpieczeństwo" to temat kolejnego spotkania Wrocławskiego Klubu Dobrej Pamięci. Na zaproszenie Klubu wprowadzenie do dyskusji przedstawi insp. Marcin Brzeziński, a dyskusję poprowadzi wspólnie z insp. Andrzejem Kląskałą.

Spotykamy się w środę 21 listopada o godz. 17:00, jak zwykle w kawiarni Wolak we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 158.

Spotkanie ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem.

Czytaj dalej

VI Mistrzostwa Dolnego Śląska Służb Mundurowych w Badmintonie: Wrocław, 9 listopada 2018

Zachęcamy do udziału! Zaprasza IPA Sekcja Polska - Region we Wrocławiu.

Czytaj więcej na stronie IPA

Regulamin mistrzostw

Wycieczka IPA Wrocław: Eger 16-18 listopada (zmiana terminu)

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za zainteresowanie ofertą wycieczki na Węgry.

Bardzo dużo osób deklarowało chęć udziału w tym przedsięwzięciu, ale w późniejszym terminie. Po konsultacjach i negocjacjach z firmą przewozową oraz hotelem uznaliśmy, że lepszym terminem będzie 16-18 listopada 2018. Reszta warunków pozostaje bez zmian.

Czytaj dalej

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu (Kick Light, k-1): 12-13 października 2018

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu - Wrocław, 12-13 października 2018 r. Zachęcamy do dopingu - również członków IPA Wrocław, którzy będą brali w zawodach.

MIEJSCE:

Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki
ul. Czajkowskiego 109, Wrocław

Czytaj dalej