W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


15 listopada 2012 roku powołana została w ramach Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej nowa sekcja organizacyjna skupiająca oficerów wyższej kadry policji, pasjonatów myślistwa i wędkarstwa.

Nową sekcję tworzą m.in.: inspektor Janusz Koronowski, były komendant wojewódzki we Wrocławiu, członek Koła Łowieckiego „Bór”, podinspektor Zdzisław Murczkiewicz, były komendant powiatowy policji w Trzebnicy, prezes Koła Łowieckiego „Słonka” czy młodszy inspektor Zbigniew Raszewski, były naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP we Wrocławiu, prezes Koła Łowieckiego „Ponowa”. Czytaj więcej w "Dylematach Policyjnych".

Oferta Sekcji Łowiecko-Wędkarskiej SKPP - "biesiada myśliwska" 24 maja 2014

Zapraszamy wszystkich członków SKPP do udziału w "biesiadzie myśliwskiej" organizowanej w dniu 24 maja 2014 r. o godz. 17:00 w Ośrodku Hodowli Zwierzyny Uniwersytetu Rolniczego w Złotówku pow. Trzebnica. Szczegóły w mejlu wysłanym do członków SKPP.

Relacja ze spotkania sekcji łowiecko-wędkarskiej 7 marca 2013

W ramach stowarzyszeniowego cyklu „Aktywni Inaczej” oraz działalności Sekcji Łowiecko-Wędkarskiej Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej odbyło się w dn. 7 marca 2013 r. spotkanie z insp. Zbigniewem Jaśkiewiczem, wiceprezesem SKPP, działającym po odejściu ze służby w Policji w Państwowej Straży Łowieckiej.

Czytaj dalej