W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Październikowy numer "Dylematów"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (październik 2013 nr 10) "Dylematów Policyjnych", a w nim sporo artykułów poruszających życiowe problemy praktyczne.

Czytaj dalej

Wrześniowy numer "Dylematów"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (wrzesień 2013 nr 9) "Dylematów Policyjnych". "Skoro wrzesień to już jesień" - to jeden z tytułów, a dalej przypomnienie Czesława Niemena: "Mimozami jesień się zaczyna". Tak więc koniec wakacji i sporo powakacyjnych tematów.

Czytaj dalej

Sierpniowy numer "Dylematów"

Dylematy PolicyjneUkazał się nowy numer (sierpień 2013 nr 8) "Dylematów Policyjnych". Niewątpliwie tematem miesiąca są dolnośląskie obchody lipcowego Święta Policji, bo przecież awanse, odznaczenia, nagrody, podziękowania to sól tej profesji i forma rekompensaty za trudy służby.

Czytaj dalej

Lipcowy numer "Dylematów"

DylematyUkazał się nowy numer (lipiec 2013 nr 7) "Dylematów Policyjnych". Zaglądamy na stronę 3, a tam - nowe logo Policji. Niewątpliwie będą także krytycy tego projektu, ale pamiętajmy, że logo zawsze jest umowne jako symbol, skrót, kwintesencja.

Czytaj dalej

Czerwcowy numer "Dylematów"

DylematyUkazał się nowy numer (czerwiec 2013 nr 6) "Dylematów Policyjnych". Oczywiście numer zdominowała rozmowa z nowym komendantem wojewódzkim Policji we Wrocławiu insp. Wojciechem Ołdyńskim "Przywrócić etos służby". Całkowicie zgadzamy się z tym hasłem. Bliskie jest nam dobro Policji i szczególnie dolnośląskiego garnizonu, więc życzymy Panu Komendantowi: powodzenia!

Czytaj dalej

Majowy numer "Dylematów"

Ukazał się nowy numer (maj 2013 nr 5) "Dylematów Policyjnych". "Dlaczego idą do policji?" Oto jest pytanie! Na pytanie to odpowiadają nowo przyjęci właśnie do służby w artykule pod takim tytułem.

Czytaj dalej

Kwietniowy numer "Dylematów"

Ukazał się nowy numer (kwiecień 2013 nr 4) "Dylematów Policyjnych". Nastroje już bardziej wiosenne, więc i numer coraz bardziej odległy od śniegów i mrozów.

Czytaj dalej

Marcowy numer "Dylematów"

Ukazał się nowy numer (marzec 2013 nr 3 (162)) "Dylematów Policyjnych", a w nim polecamy informacje "z życia SKPP".

Czytaj dalej

Dylematy Policyjne nr 12/2012: "Myśliwi i wędkarze w SKPP"

DylematyPrezentujemy artykuł z "Dylematów Policyjnych" (nr 12/2012) o sekcji łowiecko-wędkarskiej SKPP.

Czytaj dalej

"Dylematy Policyjne" nr 9/2012: "Aktywni w czasie wakacji"

logo Dylamatów PolicyjnychPrezentujemy artykuł z "Dylematów Policyjnych" (nr 9/2012) pod tytułem "Aktywni w czasie wakacji", dotyczący "Aktywnych Inaczej" i Święta Policji.