Lipcowy numer "Dylematów"

DylematyUkazał się nowy numer (lipiec 2013 nr 7) "Dylematów Policyjnych". Zaglądamy na stronę 3, a tam - nowe logo Policji. Niewątpliwie będą także krytycy tego projektu, ale pamiętajmy, że logo zawsze jest umowne jako symbol, skrót, kwintesencja.

Czytaj dalej

Czerwcowy numer "Dylematów"

DylematyUkazał się nowy numer (czerwiec 2013 nr 6) "Dylematów Policyjnych". Oczywiście numer zdominowała rozmowa z nowym komendantem wojewódzkim Policji we Wrocławiu insp. Wojciechem Ołdyńskim "Przywrócić etos służby". Całkowicie zgadzamy się z tym hasłem. Bliskie jest nam dobro Policji i szczególnie dolnośląskiego garnizonu, więc życzymy Panu Komendantowi: powodzenia!

Czytaj dalej

Majowy numer "Dylematów"

Ukazał się nowy numer (maj 2013 nr 5) "Dylematów Policyjnych". "Dlaczego idą do policji?" Oto jest pytanie! Na pytanie to odpowiadają nowo przyjęci właśnie do służby w artykule pod takim tytułem.

Czytaj dalej

Kwietniowy numer "Dylematów"

Ukazał się nowy numer (kwiecień 2013 nr 4) "Dylematów Policyjnych". Nastroje już bardziej wiosenne, więc i numer coraz bardziej odległy od śniegów i mrozów.

Czytaj dalej

Marcowy numer "Dylematów"

Ukazał się nowy numer (marzec 2013 nr 3 (162)) "Dylematów Policyjnych", a w nim polecamy informacje "z życia SKPP".

Czytaj dalej

Dylematy Policyjne nr 12/2012: "Myśliwi i wędkarze w SKPP"

DylematyPrezentujemy artykuł z "Dylematów Policyjnych" (nr 12/2012) o sekcji łowiecko-wędkarskiej SKPP.

Czytaj dalej

"Dylematy Policyjne" nr 9/2012: "Aktywni w czasie wakacji"

logo Dylamatów PolicyjnychPrezentujemy artykuł z "Dylematów Policyjnych" (nr 9/2012) pod tytułem "Aktywni w czasie wakacji", dotyczący "Aktywnych Inaczej" i Święta Policji.

 

"Dylematy Policyjne" nr 11/2012: "Encyklopedia Policji"

logo Dylamatów PolicyjnychPrezentujemy artykuł z "Dylematów Policyjnych" (nr 11/2012) dotyczący "Encyklopedii Policji".

Czytaj dalej

Lutowy numer "Dylematów"

Ukazał się nowy numer (Luty 2013 Nr 2 (161)) "Dylematów Policyjnych", a w nim informacja o spotkaniu z inicjatywy Zarządu SKPP Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu z dolnośląskimi policjantami - policyjnymi wicemistrzami Polski w halowej piłce nożnej oraz informacja o powołaniu w ramach SKPP sekcji sportu i rekreacji. Zagrypionym i kandydatom do łóżka zwracamy uwagę na artykuł o grypie.

Czytaj dalej

Styczniowy numer "Dylematów"

Ukazał się nowy numer (styczeń 2013, nr 1 (160)) "Dylematów Policyjnych", zawierający m.in. informacje:

- o zdobyciu przez dolnośląskich policjantów wicemistrzostwa Polski w halowej piłce nożnej; warto dodać, że sukces ten - i podobne - ma miejsce dzięki niestrudzonym wysiłkom i talentom organizacyjnym Kolegi insp. Michała Howorskiego;

Czytaj dalej