W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


 "Aktywni inaczej"
  W tym dziale:  Sylwetki  ♦  Ławnicy sądowi  ♦  Klub Podróżników SKPP  ♦  Grupa Ekspercka SKPP 

Relacje z wypraw naszych podróżników do Rosji i Azji Środkowej oraz noworoczne spotkanie członków dolnośląskiego oddziału SKPP - 16 stycznia 2020

Relacje z wypraw naszych podróżników do Rosji i Azji Środkowej oraz noworoczne spotkanie członków dolnośląskiego oddziału SKPP:
16 stycznia 2020 r. (czwartek) Domu Klubowym KWP "Śnieżka" we Wrocławiu o godz. 16:00!

O wyprawach w 2019 r.: do Rosji (Morze Białe, Półwysep Kola, Murmańsk, Morze Barentsa, jezioro Onega) oraz do Azji Środkowej (Kazachstan, Kirgistan i Uzbekistan), opowiedzą Panowie: mł. insp. Andrzej Sójka, insp. Sławek Bąk oraz płk Robert Bosek i mł. insp. Marek Biziuk, a noworoczne spotkanie członków SKPP poprowadzi mł. insp. Leszek Kulik.

Serdecznie zapraszamy na chwilę oddechu i relaksu przy kawie!

Czytaj dalej

PILNE! Zmiana terminu spotkania!

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjno-logistycznych spotkania w dniu 19 grudnia 2019 zostały przesunięte na dzień 16 stycznia 2020! Za zmiany przepraszamy.

Zarząd SKPP

Wyprawa do Rosji - lipiec 2019

"Teriberka 2019"

Wyprawa do Rosji - lipiec 2019. Uczestnicy: Andrzej Sójka, Sławek Bąk, Wojtek Kowal ...


Relacje Andrzeja Sójki:

Czytaj

Polska, Litwa – Pogranicze 2019 - wyprawa Andrzeja Sójki

Pomysł był prosty. Łączymy wyjazd służbowy mojej żony z przyjemnością kilkudniowego powłóczenia się po szutrach Podlasia. Dwa dni w Białymstoku a potem zjeżdżamy z asfaltu i … gdzie oczy poniosą. Jeden samochód, my i pies, więc nic bardziej ekstremalnego nie planujemy – typowy off roadowy turystyk.

Czytaj dalej

Gruzja, Azerbejdżan, Armenia, Grecja, Rumunia, Ukraina-Czarnobyl - relacje z ciekawych wypraw naszych członków

Bez biur podróży, pośredników, wygodnie i po przystępnych kosztach - jak zorganizować, co warto zwiedzić, jak było i co planują, opowiedzą przy kawie m.in. mł. insp. Andrzej Sójka, płk Robert Bosek i mł. insp. Marek Biziuk.

Otwarte Spotkanie w dniu 4 grudnia 2018 r. w Domu Klubowym KWP "Śnieżka" we Wrocławiu o godz. 16:15 (wtorek)!

Serdecznie zapraszamy na chwilę relaksu!

Czytaj dalej