W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Biuro Warszawskiego Oddziału SKPP

Informujemy, że zgodnie z decyzją Komendanta Stołecznego Policji nadinsp. Michała Domaradzkiego Warszawski Oddział Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej działa już w swojej docelowej siedzibie mieszczącej się w Komendzie Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2, pok. nr 046. Na razie dyżurujemy w każdą środę od godz. 12.00 do 17.00. W innych terminach po uprzednim umówieniu.

Telefon SKPP O/Warszawa: 512 446 808, 22 603 88 68, kontakt mejlowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Adres korespondencyjny:
SKPP Oddział Warszawa
Komenda Stołeczna Policji
ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa.

Zapraszamy serdecznie do naszego Biura.