W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Kwietniowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (kwiecień 2015, nr 4) „Dylematów Policyjnych”. Powiedzenie „od deski do deski” pochodzi co prawda z odległych czasów księgarstwa, a właściwie introligatorstwa, ale zastosujmy je do „Dylematów”.

Na okładce (i wewnątrz) „Dzieci i przemoc” – temat aktualny szczególnie wobec zawieruchy wokół konwencji antyprzemocowej, a na ostatniej stronie można się dowiedzieć, co kiedyś się działo na miejscu iglicy i że nie od zawsze konie biegały na Partynicach. Pomiędzy tymi „deskami” – jak zawsze różności prawne, drogowe i automobilowe, informacje o SKPP, o nowej, trzeciej, książce Pani Marii Berny pt. "Wołynianka" i felieton o tytule z polskiego filmu. Polecamy, interesującej lektury.

DylematyPolicyjne.pl