W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Lutowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (luty 2015 nr 2) „Dylematów Policyjnych”. Sporo istotnych spraw, np.  więcej praw dla świadka i pokrzywdzonego, nowe przepisy dotyczące uzbrojenia policji, jak zawsze liczne inne tematy z zakresu bezpieczeństwa, także bezpieczeństwa drogowego.

W tej ostatniej kwestii polecamy lekturę ze strony „Oficerowie prasowi informują” o pościgu za nietrzeźwym kierowcą seata. Kary, które gość otrzymuje za kolejne wybryki to śmiech na sali i kolejny przyczynek do liberalizmu i faktycznej bezradności polskiego systemu wobec piratów-pijusów i potencjalnych zabójców. Poza tym – jesteśmy po wyborach w Stowarzyszeniu, więc o nowym personalnie otwarciu oraz stały felieton, z którego można się dowiedzieć „co ma Singapur do Wrocławia”.

DylematyPolicyjne.pl