W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Grudniowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (grudzień 2014, nr 12) „Dylematów Policyjnych”. Nad tytułową winietą – życzenia świąteczne i noworoczne, wewnątrz numeru - życzenia od SKPP. Czyli – nastrój świąteczny, a lejtmotyw numeru – bezpieczne święta.

Stosownie do tego w treści także rady w rodzaju: nie obżerać się, nie przesadzać z procentami, nie podpalić świata pirotechniką… Ale fakt najważniejszy dla działalności Stowarzyszenia – ogłoszenie konkursu literackiego organizowanego wspólnie z redakcją. Jest więc regulamin konkursu i zalecamy lekturę! Na deser felieton „do refleksji” – trochę matematyki czyli o Pi.

 

DylematyPolicyjne.pl