W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Październikowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (październik 2014, nr 10/2014) „Dylematów Policyjnych”. Są w zawartości numeru – obok wielu innych – tematy wrocławskie: miejscowy rasizm, nowy szpital wojewódzki, parking przy Hali Stulecia (chociaż przydałoby się też co nieco o skandalicznej umowie na jego budowę!), jest comiesięczna kronika działalności SKPP i felieton „do refleksji”, tym razem o łacinie, ale nie o tej rodem z rzymskiego imperium.

W opowiadanku Waldemara Antkowiaka jest takie oto zdanie: „Nie komentuje się (a dlaczego?) wyroków sądowych”. Właśnie – a niby dlaczego?

DylematyPolicyjne.pl