W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Styczniowy numer "Dylematów"

Ukazał się nowy numer (styczeń 2013, nr 1 (160)) "Dylematów Policyjnych", zawierający m.in. informacje:

- o zdobyciu przez dolnośląskich policjantów wicemistrzostwa Polski w halowej piłce nożnej; warto dodać, że sukces ten - i podobne - ma miejsce dzięki niestrudzonym wysiłkom i talentom organizacyjnym Kolegi insp. Michała Howorskiego;

 - o planach utworzenia w ramach Stowarzyszenia wielodyscyplinarnej sekcji sportowej; w tym miejscu nie pozostaje nic więcej, jak zaprosić wszystkich zainteresowanych do aktywności w inspiracji i w ramach inicjatyw, które zostaną zaproponowane.

Zapraszamy do lektury innych interesujących publikacji, zwracając szczególną uwagę na dwa artykuły wyrażające słuszne zastrzeżenia wobec działań Inspekcji Transportu Drogowego.

Twórczej lektury!

Osoby zainteresowane mogą także zwrócić uwagę na dwie nowe publikacje Kolegi insp. Marcina Brzezińskiego w styczniowym numerze miesięcznika "Odkrywca" pt. "Kilka refleksji na temat roli świadka w odkrywaniu wojennych tajemnic" i "Rodzinne pamiątki". Szczególnie pierwszy z tytułów może zainteresować czynnych policjantów.

Członków SKPP z terenu Wrocławia zapraszamy po odbiór "Dylematów" do Zarządu Stowarzyszenia!
Wszystkim życzymy przyjemnej lektury.