W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Listopadowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (listopad 2014 nr 11) „Dylematów Policyjnych”, i to na lepszym papierze, co dostrzegamy i doceniamy. Poza tym – dla każdego coś interesującego… Na przykład – o ochronie zabytków (tytuł nawet na okładce, na tle pięknego „tumskiego” portalu).

Choć to tekst raczej o tym, jak powinno być, bo o tym, jak jest, było już w tym roku w felietonie „do refleksji”, a w chwili obecnej widać przy okazji burzenia zabytkowego schronu we Wrocławiu. Sporo w numerze o działalności SKPP i stały „refleksyjny” felieton, tym razem z puentą postaci humoru z zeszytów szkolnych.

 

DylematyPolicyjne.pl