W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Lipcowy numer "Dylematów"

DylematyUkazał się nowy numer (lipiec 2013 nr 7) "Dylematów Policyjnych". Zaglądamy na stronę 3, a tam - nowe logo Policji. Niewątpliwie będą także krytycy tego projektu, ale pamiętajmy, że logo zawsze jest umowne jako symbol, skrót, kwintesencja.

Zmotoryzowanym – a w dzisiejszych czasach są nimi prawie wszyscy – polecamy tabelkę pokazującą drogę hamowania i siłę uderzenia w artykule o hamowaniu na żółtym. Oprócz tego: trudno nie zgodzić się z tezami felietonu Wandy Ziembickiej, wiele innych tekstów poruszających problemy służbowe i życiowe, no i oczywiście – informacje z działalności Stowarzyszenia. Zapraszamy po odbiór gazety i polecamy lekturę.