W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Odrzańskie Opowieści - spływ kajakowy

Informacje IPA

Regionu IPA Wrocław serdecznie zapraszam swoich członków do udziału w projekcie "Odrzańskie Opowieści".

"Odrzańskie opowieści" – poznaj Wrocław z perspektywy rzeki. Organizatorzy zapraszają na bezpłatny, historyczny spływ kajakiem z przewodnikiem. Będziecie mogli poznać ciekawostki historyczne i kulturowe Wrocławia z perspektywy naszych pięknych rzek Oławy i Odry.

Jak Odra zbudowała Wrocław? Jak wygląda miasto z perspektywy rzeki? Jak Wrocław zmieniał się na przestrzeni wieków? Jak rzeka dzieliła i łączyła. Czym jest tożsamość odrzańska? Dlaczego rzece należy się szacunek? Dlaczego pas nadbrzeżny jest tak ważny dla miasta? Popłyń z nami i poznaj Wrocław z zupełnie nowej perspektywy, z perspektywy rzeki.

Udział w spływie jest bezpłatny.

Miejsce startu: Odra Centrum, ul. Wybrzeże Słowackiego 5B (obok Mostu Grunwaldzkiego)
Terminy:
10 lipca 2021 r. (sobota) 10.00-13.00
24 lipca 2021 r. (sobota) 10.00-13.00.
Rezerwacja miejsca w kajaku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wydarzenie jest finansowane ze środków Gminy Wrocław.

Servo per Amikeco!
Bartłomiej Majchrzak