W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Czerwcowy numer "Dylematów"

DylematyUkazał się nowy numer (czerwiec 2013 nr 6) "Dylematów Policyjnych". Oczywiście numer zdominowała rozmowa z nowym komendantem wojewódzkim Policji we Wrocławiu insp. Wojciechem Ołdyńskim "Przywrócić etos służby". Całkowicie zgadzamy się z tym hasłem. Bliskie jest nam dobro Policji i szczególnie dolnośląskiego garnizonu, więc życzymy Panu Komendantowi: powodzenia!

Są w numerze, rzecz jasna, informacje o działalności Stowarzyszenia oraz wiele innych interesujących materiałów. Także (a raczej znowu) o "sławetnych" fotoradarach. Przy całej dezaprobacie dla poziomu jazdy polskich kierowców trzeba powiedzieć, że coś z tym pomysłem na system jest nie tak. Legalny?, nielegalny?, interpretacje, ruchy obywatelskie, konieczność odwoływania się do konstytucyjnych praw w związku z egzekwowaniem przepisów przez różne służby - wystarczy! Życzymy przyjemnej lektury, naturalnie po jeździe nieuwiecznionej fotką.

Opr. MB