W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


O grudniowym wydaniu „Dylematów Policyjnych”

Ukazał się nowy numer (grudzień 2020, nr 12) „Dylematów Policyjnych”. Numer ostatni w roku, więc gdyby to był normalny rok, to można byłoby – i tak, i wspak – rok podsumowywać. Przyplątała się jednak cholerna zaraza i ograniczyła życie społeczne, kulturalne, towarzyskie, sportowe itp. Do tego doszły niepokoje w kraju i rozchwiane emocje społeczne. Siedząc więc lub więcej siedząc w chałupach mamy więcej czasu na refleksję i czytanie. Czytajmy i naszą Noblistkę (to nie jest lokowanie produktu, ale zwrócenie uwagi na autorytety, których zaczyna brakować), i „Dylematy”. A pismo w mijającym roku znacząco poszerza spectrum swych współpracowników i zasięg mundurowo-środowiskowych zainteresowań. W nowym numerze naszą sytuację i nadzieje wyraziście określa tytułem swego felietonu Wanda Ziembicka-Has: „Coś się kończy… coś się zacznie”. Może warto też przyswoić sobie przykazanie z felietonu „do refleksji: „Myśl!”.

MB

DylematyPolicyjne.pl

E-wydanie "Dylematów Policyjnych"