W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


O listopadowym wydaniu „Dylematów Policyjnych”

Mamy najnowszy numer (listopad 2020, nr 11) „Dylematów Policyjnych”. Pandemia pandemią, a życie toczy się i funkcjonować w miarę normalnie trzeba. Stąd Covid-19 nie dominuje w gazecie (naliczyliśmy sześć publikacji jakoś związanych z zarazą), i dobrze. Jeśli więcej siedzimy w chałupach, to też przynajmniej więcej czytajmy. Nieustająco (bo od jakiegoś już czasu) polecamy do lektury dwa nazwiska: chirurga onkologa prof. Marka Bębenka i speca od cyberprzestępczości Ryszarda Piotrowskiego. Te dwa nazwiska (lekarz i policjant) należy zapisać na plus redakcji w poszukiwaniu nowych piór, więc nie należy ustawać w takich wysiłkach. Felieton „do refleksji” autor poświęcił tym razem nowemu rekordowi (?!) w ściganiu przestępczości. Policjo, prokuraturo, sądzie - gratulujemy! Ale nie powiemy, żeby tak trzymać. Czytajmy, więcej czytajmy.

MB

DylematyPolicyjne.pl

E-wydanie "Dylematów Policyjnych"

Artykuł R. Piotrowskiego w dziale Publikacje - Publikacje członków SKPP