W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


O sierpniowym wydaniu „Dylematów Policyjnych”

Ukazał się nowy numer  (sierpień 2020, nr 8) „Dylematów Policyjnych”. Dwustupięćdziesiąty! Gratulujemy! Teraz kolej na pięćsetny! Polecamy „Życie w pandemii” – wiadomo o czym, ale lektura zawsze przyda się. Stronica Stowarzyszenia poświęcona w dużym stopniu postaci i pogrzebowi byłego dolnośląskiego wicekomendanta, stowarzyszeniowego Kolegi insp. Bogdana Zuby.

Całkowicie zgadzamy się z konkluzjami artykułu o „rowerowej patologii”, zilustrowanego szokującymi zdjęciami o znikających ścieżkach rowerowych, chodnikach chyba dla anorektyków, koegzystencji pieszych i cyklistów na ścieżynkach, które nie pomieszczą ani jednych, ani drugich. Co za idiota (idioci) to wymyśla (-ją)? Należymy także do tych, których nie bawią (to najdelikatniej powiedziane) zdalne wizyty lekarskie (artykulik „Online u lekarza”), które bywają karykaturą diagnozowania na odległość. Na uspokojenie pozostaje felieton „do refleksji” – co nieco o świecie z kartonu.

MB


DylematyPolicyjne.pl

E-wydanie "Dylematów Policyjnych"