W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Informacja o współpracy IPA Sekcja Polska z Calypso Fitness

Informacje IPA

IPA Sekcja Polska podpisała umowę z siecią klubów Calypso Fitness umożliwiającą korzystanie z karnetów sportowo-rekreacyjnych NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH W CENIE 59 ZŁ ZA MIESIĄC.

Wynegocjowana cena jednego abonamentu W WYSOKOŚCI 59,00 PLN OBOWIĄZUJE PRZEZ CZERWIEC ORAZ LIPIEC 2020 R.

Warunkiem utrzymania na stałe bardzo atrakcyjnej ceny karnetów JEST ZAKUP MIN. 150 KARNETÓW NA OKRES PRZYNAJMNIEJ 1 MIESIĄCA W TERMINIE DO 31.07.2020R. (członkowie IPA i osoby towarzyszące).

Członkowie IPA zostali również zwolnieni z uiszczania bezzwrotnej opłaty członkowskiej za zakupione karnety.

Servo per amikeco

http://www.ipapolska.pl/ipa/aktualnosci/2255,Nowa-oferta-dla-czlonkow-IPA-Calypso-Fitness.html

Aktualnie z uwagi na okres wakacyjny i pandemię zainteresowanie w skali kraju jest niewielkie i warunek zakupu min. 150 karnetów nie zostanie spełniony. Oferta ma być renegocjowana w okresie sierpień/wrzesień.
Zainteresowanych członków IPA SKPP prosimy o kontakt z Zarządem.


Calypso - sieć klubów

Oferta cenowa