W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Żeglarskie opowieści - spotkanie 23 maja 2013

Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej, kontynuując promocję różnych form pozazawodowej aktywności byłej i czynnej kadry Policji, zaprasza w ramach cyklu "Aktywni inaczej" na otwarte spotkanie w dniu 23 maja 2013 r. (czwartek) w Domu Klubowym KWP we Wrocławiu przy pl. Muzealnym o godz. 16.00.

Tym razem tematem spotkania będą sporty związane z poskramianiem jednego spośród żywiołów w starożytnej filozofii - wody.

Entuzjaści tych sportowych pasji i oczywiście znawcy tematu opowiedzą:
mł. insp. Andrzej Sójka - o windsurfingu, a podinsp. Tomasz Jędrzejowski i mł. insp Janusz Lech - o żeglarstwie.

Będzie interesująco, a niewątpliwie będzie to także wprowadzenie do konkretnych propozycji - m.in. oferty szkoły windsurfingu na Helu w okresie długiego weekendu na przełomie maja i czerwca br. (informacja w tym artykule) oraz oferty spędzenia żeglarskiego tygodnia na mazurach we wrześniu.

Serdecznie zapraszamy!