W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Kwietniowy numer "Dylematów"

Ukazał się nowy numer (kwiecień 2013 nr 4) "Dylematów Policyjnych". Nastroje już bardziej wiosenne, więc i numer coraz bardziej odległy od śniegów i mrozów.

Tak też redakcja zatytułowała blok o SKPP: "Wiosenna aktywność w SKPP", choć odbiega od tego tonu relacja z pogrzebu Naszego Kolegi mł. insp. Janusza Dutkiewicza. Interesujący jest artykuł o upadłości konsumenckiej. To ciekawy przykład - nie jedyny! - kiedy nasi kochani ustawodawcy uszczęśliwiają naród prawnym knotem. Polecamy także artykuł o CBŚ, bo są wśród nas koledzy z tej formacji. Pożytecznej lektury!

Zapraszamy po odbiór prasy.

Opr. MB