W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Hipiczne, pozasłużbowe pasje komendanta Marka Kazimierczaka - zapraszamy na spotkanie 19.04.2013

Marek KazimierczakW ramach stowarzyszeniowego cyklu spotkań „Aktywni Inaczej”, promujących pozasłużbową aktywność czynnej i byłej kadry Policji, serdecznie zapraszamy na spotkanie w byłym domu klubowym KWP w dniu 19 kwietnia o godz. 16.30 z insp. Markiem Kazimierczakiem, byłym komendantem powiatowym Policji w Zgorzelcu, pod niezwykle obiecującym tytułem „Każdy ma swego konika”.

Nawiasem mówiąc takie właśnie mogłoby być motto naszego cyklu, ale tym razem mowa będzie nie o różnych pasjach w ogóle, a dokładnie o pasji związanej z końmi i hipiką. Sądzimy, że będzie to interesujące, bo w każdym Polaku jest coś z ułana, a w Polce – z miłości do ułana. Zapraszamy!